Obchodní podmínky

Veškerá pravidla obchodu se řídí Občanským zákoníkem pro fyzické osoby, Obchodním zákoníkem pro právnické osoby. Kupující je povinen se seznámit s Reklamačním řádem a Všeobecnými obchodními podmínkami zásilkové služby ještě před objednáním zboží.

Objednávky přijímáme písemnou formou, přes elektronický obchod, e-mailem nebo telefonicky.

 DOPRAVA 

Zboží zasíláme poštou nebo PPL

PPL............................................100,- Kč

balík do ruky S .......... 119,-Kč

balík do ruky M ........ .149,-Kč

balík do ruky L...................199,- Kč

Cena dopravného se může lišit podle skutečné hmotnosti zásilky.

 Při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme poštovné.

PLATBA

  • bankovním převodem předem na účet...........0,-Kč
  • dobírkou (poukázka "A")................................64,-Kč
  • na fakturu - splatnost 14 dní............................0,-Kč

Číslo účtu: 27-1720350257/ 0100

Při expedici je automaticky dodáván daňový doklad. Na každou objednávku a v každé případné korespondenci uvádějte jméno a příjmení, případně název firmy, fakturační a dodací adresu, IČO, DIČ, telefon, e-mail a kontaktní osobu.

  Pravidla obchodu.

 1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

 2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

 Reklamační řád

 Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak.

 Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud : 

Výrobek byl poškozen při přepravě. Zákazník má právo zboží prohlédnout při převzetí od dopravce a případné poškození ihned reklamovat.

Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou.

Výrobek byl poškozen působením živlů.

Postup při reklamaci :

Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.

Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů.

 Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, včetně daňového dokladu poslat zpět do 14ti dnů od převzetí. Po navrácení zboží zákazníkovi vrátíme zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

Mimosoudní řešení sporů

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

 Bezpečnost a ochrana informací 

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod., s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání). 

 


Kontakt

Multiply spol. s r.o.

Skalička 15
Tišnov
66603


+420608823814IČ:25539507
DIČ:CZ25539507
Účet:27-1720350257/0100